Selectify (2.0.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: None
pt: Nenhum

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Widget type
pt: Tipo de widget

en: Untitled
pt: Sem título

en: Display Name
pt: Nome da Exibição

en: Search options
pt: Opções de busca

en: Teal
pt: Verde azulado

en: Blue
pt: Azul

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Display Type
pt: Tipo de Apresentação

en: Neutral
pt: Neutra

en: Last seen
pt: Último Acesso

en: Dark
pt: Escuro

en: Accent color
pt: Cor de destaque

en: Select @label
pt: Selecione @label

en: Remove @label
pt: Remover @label
