Selectify (2.0.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: None
pt: Nenhum

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Widget type
pt: Tipo de widget

en: Untitled
pt: Sem título

en: Display Name
pt: Nome a Exibir

en: Machine name
pt: Nome de máquina
