Selectify (2.0.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: None
ro: Nimic

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Widget type
ro: Tip control

en: Untitled
ro: Nedenumit

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Blue
ro: Albastru

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Slate
ro: Ardezie
