Selectify (2.0.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: None
ru: Нет

en: Form ID
ru: ID формы

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Widget
ru: Виджет

en: Untitled
ru: Без заголовка

en: Display Name
ru: Отображаемое имя

en: CSS Selector
ru: Селектор CSS

en: Search options
ru: Параметры поиска

en: Teal
ru: Зеленовато-голубой

en: Blue
ru: Синий

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Light
ru: Светлая

en: Display Type
ru: Тип отображения

en: Neutral
ru: Нейтральный

en: Last seen
ru: Последнее посещение

en: Dark
ru: Темный

en: Gold
ru: Золотой

en: Select @label
ru: Выберите @label

en: Remove @label
ru: Удалить @label
