Selectify (2.0.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: None
sk: Žiadne

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Search options
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Blue
sk: Modrá

en: Machine name
sk: Strojový názov
