Selectify (2.0.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: None
sl: Brez

en: Widget
sl: Gradnik

en: Machine name
sl: Strojno ime
