Selectify (2.0.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: None
sv: Ingen

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Untitled
sv: Titellös

en: Display Name
sv: Visningsnamn

en: Search options
sv: Sökalternativ

en: Teal
sv: Grönblå

en: Blue
sv: Blå

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Light
sv: Ljust

en: Slate
sv: Skiffer

en: Available options
sv: Tillgängliga alternativ

en: Last seen
sv: Senast sedd

en: Dark
sv: Mörkt

en: Accent color
sv: Accentfärg
