Selectify (2.0.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: None
th: ไม่มี

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
