Selectify (2.0.3) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: None
uk: Немає

en: Form ID
uk: ID форми

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Widget
uk: Віджет

en: Untitled
uk: Без назви

en: Display Name
uk: Відображуване ім'я

en: CSS Selector
uk: Селектор CSS

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Blue
uk: Синій

en: Filter options
uk: Параметри фільтра

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Light
uk: Світла

en: Indigo
uk: Індиго

en: Neutral
uk: Середня

en: Last seen
uk: Останні переглянуті

en: Dark
uk: Темний

en: Display ID
uk: ID дисплею

en: Gold
uk: Золото

en: Select @label
uk: Вибір @label

en: Remove @label
uk: Вилучити @label
