Selectify (2.0.3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: None
vi: Không có

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Widget type
vi: Loại widget

en: Untitled
vi: Không tên

en: Search options
vi: Các tùy chọn tìm kiếm

en: Blue
vi: Xanh

en: Clear All
vi: Xoá tất cả

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Available options
vi: Tùy chọn hiện có

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Display ID
vi: Mã số bộ trình bày
