Selectify (2.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: None
ca: Cap

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Search options
ca: Opcions de cerca

en: Blue
ca: Blau

en: Light
ca: Clar

en: Slate
ca: Pissarra

en: Dark
ca: Fosc
