Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
