Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Other
eu: Bestea

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: Status message
eu: Mezu egoera
