Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Other
fa: ساير

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Edit field
fa: ویرایش فیلد

en: Status message
fa: پیام وضعیت
