Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Other
hr: Ostalo

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: Status message
hr: Poruka statusa
