Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Other
hu: Egyéb

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Edit field
hu: Mező szerkesztése

en: Status message
hu: Állapotüzenet
