Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën
