Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Other
ast: Otru
