Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Other
be: Іншыя

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
