Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Other
bg: Други

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Status message
bg: Статус съобщение
