Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
