Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Other
cs: Jiné

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
