Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Other
he: אחר

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
