Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Other
jv: Liyané

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Status message
jv: Status pesen
