Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Other
kk: Басқа

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
