Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Other
sk: Ostatné

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Status message
sk: Stavová správa
