Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Other
sv: Övriga

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Edit field
sv: Redigera fält

en: Status message
sv: Statusmeddelande
