Selective Contextual Edit (1.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: Edit field
th: แก้ไขฟิลด์

en: Status message
th: สถานะข้อความ
