Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Enable
af: Aktiveer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Other
af: Ander

en: Edit field
af: Wysig veld
