Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Field
ar: حقل

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Other
ar: آخر

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: Edit field
ar: تحرير الحقل

en: Status message
ar: رسالة الحالة
