Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Other
az: Digər

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Status message
az: Status mesajı
