Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Other
cy: Arall

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Edit field
cy: Golygu maes

en: Status message
cy: Neges statws
