Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Other
eo: Alia

en: Edit field
eo: Redakti kampon
