Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Field
is: Rein

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Other
is: Annað

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Edit field
is: Broyt rein

en: Status message
is: Støðuboð
