Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Other
gl: Outro

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
