Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Other
gu: અન્ય

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
