Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Other
id: Lainnya

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Form mode
id: Mode borang

en: Edit field
id: Edit data

en: Status message
id: Pesan status
