Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Field
ms: Medan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Other
ms: Lain-lain

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Edit field
ms: Sunting medan

en: Status message
ms: Mesej status
