Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
