Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Other
nl: Andere

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Edit field
nl: Veld bewerken

en: Status message
nl: Statusbericht
