Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Field
fa: میدان

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Other
fa: ساير

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
