Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Other
pt: Outro

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: Edit field
pt: Editar campo

en: Status message
pt: Mensagem de estado
