Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Other
ru: Другое

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Edit field
ru: Изменить поле

en: Status message
ru: Статус
