Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Edit field
sl: uredi polje
