Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sr: Укључи

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
