Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Other
te: ఇతర

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
