Selective Contextual Edit (1.0.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Other
uk: Інше

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Status message
uk: Повідомлення про стан
