Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Other
ca: Altres

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Status message
ca: Missatge d'estat
