Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Other
da: Anden

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Edit field
da: Redigér felt

en: Status message
da: Statusmeddelelse
