Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Field
de: Feld

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Other
de: Weitere

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Form mode
de: Formulardarstellung

en: Edit field
de: Feld bearbeiten

en: Status message
de: Statusmeldung
